اندکی با گروه مهندسی معماری آگرین چوب

اعتماد شما

افتخار ماست

درباره آگرین چوب

انسان ها از ابتدای خلقت تا به امروز همواره به دنبال سرپناهی برای زندگی بوده‌اند.
سرپناه در ابتدا محلی بود که بتواند انسان را از خطرات و بلایای طبیعی محافظت کرده و امنیت او را تامین کند. به دنبال پیشرفت بشر و زندگی شهرنشینی سرپناه می بایست علاوه بر امنیت ، آرامش و آسایش او را نیز تامین کند همین نیاز باعث شد که خانه های امروزی روز به روز دستخوش تغییر شوند، با پیشرفت علم و تکنولوژی ،علوم و ابزارهای جدیدی در خانه سازی به کار گرفته شد؛
یکی از این علوم، مهندسی معماری و طراحی داخلی منزل بوده که با تلفیق علم و هنر توانسته تغییرات شگرفی در ظاهر خانه ها ایجاد کند.
گروه مهندسی معماری آگرین چوب در جهت پاسخگویی به این نیاز ،با بهره بردن از علم و دانش ، هنر و خلاقیت پرسنل خود و استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در یک مجموعه، می کوشد تا هر آنچه برای تبدیل کردن خانه شما به ایده آل ترین فضا برای زندگی لازم است را برای شما فراهم کند.

پرسنل

در همین راستا گروهی از با تجربه ترین و خلاق ترین مهندسین معمار که تخصص اصلی آنها طراحی فضای داخلی منزل می باشد را در کنار کارخانه‌ای که مجهز به به روز ترین دستگاه های پیشرفته که برای ساخت بهترین مصنوعات چوبی مورد نیاز است را در کنار هم جمع کرده تا بتواند علاوه بر کسب درآمد و اشتغال زایی برای خود و تعدادی از جوانان تحصیل کرده به این خواسته هموطنان که داشتن خانه ای مدرن و زیبا و رویایی است جامه عمل بپوشاند.
امیدواریم خداوند به ما کمک کند تا بتوانیم علم و تخصص خود را در این راه به کار گیریم و به هدف اصلی خود که رضایت صددرصدی تمامی مشتریان آگرین چوب است برسیم .
شعار شرکت آگرین چوب این است که:
تا زمانی که رضایت شما از کار ما حاصل نشود ما شما را رها نخواهیم کرد.